Profil Firmy

Poznaj Tricorra z bliska

Firma Tricorr sp. z o.o. powstała na początku 2015 roku. Utworzona zastała przez specjalistów w zakresie produkcji i sprzedaży elastycznych elementów metalowych – giętkich węży metalowych, kompensatorów mieszkowych oraz podpór i zawiesi do rurociągów, posiadających wieloletnie doświadczenie w produkcji i handlu, a przede wszystkim w doradztwie technicznym.

Misją firmy Tricorr jest zaspokajanie potrzeb klientów z szeroko rozumianej branży przemysłowej – przemyśle budowy maszyn, chemicznym, rafineryjnym, w energetyce, w przemyśle przetwórstwa metali, motoryzacji, przy wyposażeniu urządzeń i instalacji w budownictwie i ochronie przeciwpożarowej. Oferowane przez firmę Tricorr wyroby posiadają wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty dla określonych zastosowań; certyfikowany jest również proces produkcji, a partnerzy produkcyjni firmy Tricorr są członkami zrzeszenia „Association Euro-Qualiflex” (AEQ).

Największą siłą firmy Tricorr jest know-how oraz doświadczenie produkcyjne i doradcze w zakresie specjalistycznych produktów, a przede wszystkim międzynarodowa infrastruktura gwarantująca możliwość wsparcia najbardziej wymagających klientów, rozwiązywania trudnych problemów technicznych i uczestnictwa w dużych projektach.

2015

Zostaliśmy założeni

100

+

Liczba pracowników

tricorr-fabrika-gorsel-6
tricorr-fabrika-gorsel-14

Zakres Oferty

Kompensatory

Oferowane przez Tricorr kompensatory o średnicach do DN 2500 projektowane są i produkowane według najwyższych standardów DIN EN i EJMA, spełniając najszersze wymagania jakościowe i techniczne, określone dedykowanymi certyfikatami.

Węże Metalowe

Węże metalowe do DN 200 firmy Tricorr, produkowane są według 10380, a wykonywane poprzez spawanie metodą TIG i lutowanie twarde płomieniowe wg uzgodnionych i certyfikowanych technologii spajania. Firma Tricorr oferuje również szereg węży specjalistycznych – między innymi przyłącza gazowe wg EN14800, węże tryskaczowe, tłumiki drgań i inne.

Podpory I Zawıesıa Rurocıągów

Oferowane przez firmę Tricorr rozwiązania w zakresie mocowania rurociągów – zawieszenia stało- i zmiennosiłowe, podpory i hydrauliczne tłumiki drgań - również spełniają najwyższe kryteria techniczne i jakościowe, czego przykładowym dowodem są np. certyfikaty dla instalacji w przemyśle energetyki jądrowej.

Elementy Instalacjı Przemysłowych

Firma Tricorr oferuje cały szereg elementów wyposażenia instalacji przemysłowych do wody, pary i gazów: odwadniacze, zawory, poziomowskazy, płaszcze izolacyjne i cały szereg innych.

Współpraca

W swojej działalności skupiamy się na zaspokajaniu potrzeb Klientów na wszelkich etapach współpracy – od projektowania i analizy aplikacji do gotowego wyrobu.

Jako dostawca i producent elastycznych elementów metalowych i gumowych, staramy się nawiązać jak najlepsze kontakty i relacje z partnerami, aby zrozumieć ich wymagania i potrzeby, jak również wspólnie rozwiązać problemy, zapewniając najlepsze i najbardziej efektywne ekonomicznie rozwiązania. Jeśli dzielicie Państwo z nami podobne oczekiwania i potrzeby, jeśli chcielibyście wspólnie z nami rozwiązać swoje problemy techniczne, prosimy o kontakt. Jesteśmy w każdej chwili gotowi do prezentacji naszej oferty, wsparcia Państwa i dostarczenia najlepszego rozwiązania technicznego.

tricorr-isbirligi-about

Skontaktuj się! Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie nowego projektu.