Printer-friendly

Przewody Indoor-flex do domowych instalacji gazu ziemnego

Przewody Indoor-flex do domowych instalacji gazu ziemnego

System połączeniowy do domowych instalacji gazu ziemnego Indoor-flex ma certyfikat stwierdzający zgodność z normą europejską EN 15266, która określa wymagania odnośnie do materiału, konstrukcji, produkcji, testów, oznakowania i dokumentacji zestawów falowanych giętkich przewodów gazowych ze stali nierdzewnej do budynków, z maksymalnym ciśnieniem roboczym (MOP) nie większym niż 0,5 bar i zakresem średnic znamionowych od DN 10 do DN 50.
Celem normy EN 15266 jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa domowych połączeń gazu ziemnego w budynkach oraz zapewnienie licznych korzyści monterom i użytkownikom.

Bezpieczna i niezawodna giętkość na każdym zgięciu (zgodnie z normą 15266)

Doprowadzenie gazu ziemnego do punktów użytkowania w zastosowaniach domowych zawsze przysparzało monterom zmartwień pod różnymi względami, z uwagi na stosowanie rur i złączek czarnych. Wykonywanie klasycznych instalacji gazu ziemnego z użyciem tych materiałów jest praco- i czasochłonne, gdyż tworzy punkty wymagające dodatkowej uwagi na każdym zakręcie i przy każdym połączeniu.

Firma Tricorr oferuje dziś wspaniałe rozwiązanie, zaspokajające wszystkich kontrahentów i monterów, i będące znacznie elastyczniejszym, bardziej niezawodnym i bezpieczniejszym sposobem budowania domowych instalacji gazu ziemnego i doprowadzenia go do urządzeń domowych - przewód harmonijkowy ze stali nierdzewnej o nazwie Indoor-flex.

Indoor-flex stanowi ciągły i wysoce giętki system doprowadzenia gazu ziemnego, zapewniający godną uwagi sprawność i korzyści z punktu widzenia montażu, w porównaniu ze sztywnymi rurami. Zwiększa też bezpieczeństwo instalacji gazowych, szczególnie w regionach narażonych na trzęsienia ziemi.

Zalety Indoor-flex

Indoor-flex jest mniej czaso- i pracochłonny, co pozwala oszczędzić czas i pieniądze. System ten eliminuje potrzebę przenoszenia ciężarów, wyczerpujących pomiarów, przycinania, gwintowania i angażowania dodatkowych robotników do ustawiania i montażu. Połączenia Indoor-flex wykonywać za pomocą prostych narzędzi ręcznych, szybko i bezpiecznie.

System Indoor-flex obejmuje przewód ze stali nierdzewnej, złączki, elementy pomocnicze, zawory, narzędzia do cięcia i zgniatania przewodu oraz narzędzia do przygotowania połączeń, a także rurki montażowe. Jest to jeden system o wielu zaletach zarówno w przypadku nowych budynków, jak i prac konserwacyjnych w zastosowaniach domowych.

Indoor-flex eliminuje możliwość wycieku gazu. Typowa instalacja ze sztywnych rur ma wiele 90 kolanek, trójników i złączek, które zmieniają kierunek przepływu gazu albo łączą ze sobą dwie proste rury. Każda z tych odlewanych złączek może być miejscem wycieku. System Indoor-flex minimalizuje liczbę złączek, a tym samym możliwości wycieków.

Giętkie instalacje do wszystkiego

Ustalenie parametrów wymiarowych domowych linii gazowych niesie ze sobą idealną sprawność działania. System Indoor-flex zapewnia najkrótsze i bezpośrednie połączenia od licznika gazu do urządzeń.

System Indoor-flex można instalować w miejscach trudnodostępnych

na strychach,

w piwnicach,

w przestrzeniach między ścianami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Bezpieczne połączenie wszystkich domowych urządzeń gazowych z gazociągiem

Przewody Indoor-flex firmy TriCorr można stosować do łączenia gazociągu z:
urządzeniami nieruchomymi, takimi jak piece i kominki opalane gazem;
kuchenkami, grillami, grzejnikami tarasowymi, paleniskami;
kotłami c.o. i do ogrzewania wody.

Cennik Przewody Indoor-flex do domowych instalacji gazu ziemnego

Aby poznać ceny XXX, przejdź na stronę kontaktową.

PRODUKT REKOMENDOWANY!

Kompensatory osiowe i boczneTriCorr Logo

Address00-116 Warszawa, ul. Świętokrzyska 30/63, Poland
Production32-300 Olkusz, Olewin 50A, Poland
Tel:+48-32-783-295-1
Fax:+48-32-783-295-3
 tricorr@tricorr.eu

timberland outlet polos lacoste mbt baratos nike roshe run ghd outlet hollister madrid nike outlet nike huarache joyas pandora Gafas ray ban ray ban baratas ralph lauren espa?a gafas oakley nike sb baratas new balance baratas nike free baratas boligrafos montblanc air jordan ireland new balance ireland